X Campionat d'Escacs Júnior (Gelateria Italiana)
Organitzador: Club d'Escacs Torredembarra i Gelateria Italiana
Dia: 03/06/2023 a les 17:00 h
Inscripció gratuïta
Ritme: 10 minuts per jugador
Sistema suís grup únic
Lloc: Carrer dels Pescadors, Torredembarra, Tarragona
Participants: Federats i no federats fins a Sub-14
Àrbitres: Josep Romeu i Joel Romeu
Premis:
Trofeu:
1.er de la general
2.on de la general
3.er de la general
1.er Sub-12
2.on Sub-12
3.er Sub-12
1.er Sub-10
2.on Sub-10
3.er Sub-10
1.er Sub-8
2.on Sub-8
3.er Sub-8
Medalles:
La resta tindran medalles
Inscripció: WhatsApp 619049280
(Places limitades)
PD. Hi haurà gelat pels participants.
Entrevista al president del Club d´Escacs de Torredembarra Gabriel Comes
Clasificaciones
Puesto Nombre Feder Loc Club Puntos 1 Rovira Abajas, Pol S12 1000 Vendrell 7 2 Monclus Janssens, Jack S12 1000 Sitges 6 3 Tule Tudor, Daniel S14 1000 Hospitalet de l'Infant 5.5 4 Viñuelas Gurrera, Izan S12 1404 Hospitalet de l'Infant 5.5 5 Montero Campos, Lukas S12 1415 Torredembarra 5 6 Isach Miqueleiz, Ian S10 1348 Vilafranca 5 7 Lezano Kuno, Alexis Javier S14 1455 Vilafranca 5 8 Martin Montaño, Laia S10 1504 Suria 5 9 Callejas Ponce, Samuel S12 1500 Vilafranca 5 10 Vera Gras, Biel S12 1000 Vendrell 5 11 Liron Guardiola, Arià S12 1420 Torredembarra 5 Serradell Muñoz, Silvia S10 1371 Vilafranca 5 13 Garcia Roldan, Yerai S14 1524 Hospitalet de l'Infant 4.5 14 Gonzalez Fernandez, Joan S14 1000 Vilafranca 4.5 15 Vaca Franco, Biel S12 1000 Tarragona 4.5 16 Gonzalez Kutsir, Sergio S12 1436 Torredembarra 4 17 Lezano Kuno, Nayda Tatiana S10 1268 Vilafranca 4 18 Obradovic Jacas, Aleksandar S14 1000 Torredembarra 4 19 del Rio Llaó, Èric S10 1388 Reus 4 20 Guerra Sanz, Deiene S12 1285 Vilafranca 4 21 Magdleno, Roc S12 1000 Torredembarra 4 22 Chalmeta Bosch, Maria S10 1000 Barcelona 4 23 Reynaldo buades, Leo S10 1000 Sitges 4 24 Kramin, Luca S8 1000 Sitges 4 25 Benach Barriopedro, Alex S10 1000 Reus 4 26 Cito Rovira, Antyus S10 1305 Tarragona 4 27 Prieto Pujol, Carla S10 1246 Suria 4 28 Cabre Tome, Aniol S10 1000 Torredembarra 4 29 Romero Marco, Max S10 1360 Vilafranca 3.5 30 Gomes Gimenez, Lucas S8 1316 Vilafranca 3.5 31 Vidal Riba, Roger S8 1000 Vilafranca 3.5 32 Lopera Cañones, Iker S10 1000 Vilafranca 3 33 Martinez Crespo, Iram S14 1480 Vilafranca 3 34 Solé Borrellas, Gerard S10 1000 Torredembarra 3 35 Gómez Cardiel, Paul Alexander S8 1000 Reus 3 36 Belmonte Jiménez, Núria S12 1444 Torredembarra 3 37 Gisbert Fort, Gerard S12 1000 Reus 3 38 Jorge Fernández, Marc S12 1000 Tarragona 3 39 Chalmeta Bosch, Joana S8 1000 Barcelona 3 40 Sarabanda Roa, Samuel Alegandro S10 1314 Torredembarra 3 41 Blanco Riou, Arthur S14 1411 Torredembarra 3 42 Lopera Cañones, Haritz S8 1000 Vilafranca 3 43 Torres Korkozha, Alex S8 1000 Calafell 3 44 De la Cruz Font, Ferran S10 1317 Vilafranca 2.5 45 Blasco Galindo, Jan S12 1608 Torredembarra 2.5 46 Pérez Pérez, Elena S10 1000 La Pineda 2.5 47 Romero Marco, Teo S8 1249 Vilafranca 2.5 48 Martínez Osorio, Marco S12 1000 Torredembarra 2 49 Pulido Miguel, Guillem S12 1000 Torredembarra 2 50 Ramírez Gámez, Adrián S10 1000 Torredembarra 2 51 Vaca Franco, Pau S8 1000 Tarragona 2 52 Cito Rovira, Tiedros S8 1203 Tarragona 2 53 Vettas Mariné , Lían Promitheas S8 1000 Reus 2 54 Guilera Masclans, Mariona S8 1232 Vilafranca 2 55 Gómez Prat, Axel S10 1324 Reus 1.5 56 Prieto Pujol, Iria S8 1200 Suria 1.5 57 Chavarría Tudor, Joel S8 1000 Hospitalet de l'Infant 1 58 Negroiu Musat, Sergi Adrian S8 1000 Reus 0 59 Farriols Li, Bruce S10 1000 Vendrell 0 60 Guasch Sardà, Guim S8 1000 Torredembarra 0